Ямпільщина відзначила День Соборності України

Дата: 21.01.2019 14:01

21 січня у великій залі Ямпільської райдержадміністрації зібрались представники державних органів влади та Ямпільської міської ради, а також працівники закладів та установ міста, учнівська молодь та педагогічні колективи загальноосвітніх міських шкіл, щоб відзначити День Соборності України та 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки

Під час заходу екскурс в історію творення української державності провів для присутніх начальник відділу культури та туризму Ямпільської райдержадміністрації Віктор Замишляєв. Продовжив історичну тему уже Ямпільського краю у вигляді екранізації документального фільму «Отаман Ільницький» його режисер Олександр Домбровський.

До вітального слова було запрошено керівників району, які привітали присутніх із гарною державною датою та з нагоди свята вручили медалі та посвідчення з присвоєним згідно Указу Президента України почесним званням «Мати-героїня» трьом багатодітним матерям району.

Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих Героїв, справжніх патріотів України, які пожертвували своїм життям заради свободи та демократичних цінностей нашої держави.

Учасників зібрання гарними українськими піснями привітали зі святом працівники районного будинку культури.

Наприкінці святкового заходу поклали квіти до пам’ятного знака Героям-ямпільчанам, загиблим в АТО.

Завершальним акордом став масовий флешмоб дітей та дорослих із жовто-синіми прапорцями та повітряними кульками в руках, які на центральній вулиці Свободи виклали собою величне слово «Україна».