Делегація Вінниччини сьогодні працює на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

В Ужгороді стартувало засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Участь у ньому бере делегація Вінницької області у складі очільниці Вінницької обласної військової адміністрації Наталі Заболотної, голови Вінницької обласної Ради Вячеслава Соколового, Вінницького міського голови Сергія Моргунова, керівників територіальних громад області: Барської, Могилів-Подільської, Бершадської, Козятинської, Вороновицької, Лука-Мелешківської, Турбівської, Стрижавської, в тому числі у складі делегації і Ямпільський міський голова Сергій Гаджук.

На порядку денному дві панельні дискусії:
Перша – «Діалог з парламентом».
Предметна розмова про підтримку громад, бюджетні питання, законодавчі рішення, яких потребують сьогодні громади для посилення спроможності, реалізації державної політики та європейської інтеграції.
Друга – «Діалог з урядом».
Основний фокус на практичній реалізації комплексних планів стійкості регіонів.

Формат передбачає живе спілкування і прямий діалог громад із представниками Парламенту та Уряду щодо ключових питань розвитку і стійкості територій.
Конгрес – це платформа для комунікації з центральною владою. І вже неодноразово продемонстрував свою ефективність в реагуванні на проблемні питання. Такі майданчики - це прямий зв'язок. Важливо, що нас чують.

Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)