ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКА – ЮРІЯ ЯВОРСЬКОГО

Сьогодні Ямпільська громада схиляє голови у глибокій скорботі та шані. Минає рік з того трагічного дня, коли пішов у вічність наш земляк, відважний безводнівчанин — ЯВОРСЬКИЙ ЮРІЙ ЛЕОНІДОВИЧ.
Юрій народився у 1995 році. Йому було лише 29 років... Молоде життя, сповнене планів та надій, обірвалося через кляту війну, яка забирає найкращих. Молодший сержант Збройних Сил України, командир відділення управління самохідного артилерійського взводу — він був справжнім професіоналом та другом для своїх побратимів.
Життя Героя обірвалося 13 квітня 2025 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Юнаківка Сумської області. Юрій до останнього подиху залишався вірним військовій присязі, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України.
За особисту мужність і самовіддані дії Юрій Яворський нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
Ми розділяємо цей невимовний біль із родиною Юрія Леонідовича.
Царство Небесне тобі, Юрію, та вічний спокій у небесному воїнстві захисників. 🕯️
Ми пам’ятаємо твій подвиг. Твоє ім’я назавжди в наших серцях!
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)