ЯМПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
Вінницька область, Могилів-Подільський район

Довжоцькому ліцею – 15!

Дата: 23.12.2024 10:53
Кількість переглядів: 60

Фото без опису

Цими днями Довжоцький ліцей відзначав 15-річний ювілей з дня відкриття нової будівлі закладу.

За цей проміжок часу із закладу випустилося 280 учнів.

А загалом освітня діяльність у селі розпочалася ще 160 років тому, у 1864 році - це була церковно-приходська школа, потім Кетроська, пізніше Довжоцька, а наразі - це ліцей.

Директоркою ліцею сьогодні є Андрущенко Аліса – людина, яка живе та вболіває за свій заклад чи не найбільше. Результатами, як у навчанні, спорті та творчими здобутками ліцеїстів пишається вся Ямпільська громада.

До прикладу, тільки  цьогоріч заклад має 3 призових місця із Всеукраїнських олімпіад, два  перших призових місць у ІІ етапі ХХV Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика, шість перших місць  у ІІ етапі Всеукраїнської шкільної ліги «Пліч-о-пліч» - це лише невелика частина здобутків ліцеїстів. Між учасниками освітнього процесу завжди панує атмосфера доброзичливості, поваги, підтримки та взаєморозуміння. Тому і результати гарні.

З нагоди 15-ліття у п’ятницю до закладу з’їхались колишні випускники, учні та батьківський актив, керівники освітніх закладів Ямпільської громади, спонсори ліцею та довжочани, які щиро вболівають за своє село.

На ювілей завітав і міський голова Сергій Гаджук. Сергій Іванович привітав ліцеїстів та всю освітянську родину із гарним ювілеєм, побажав здобутків та подальших досягнень, подякував за роботу. В якості подарунку вручив Алісі Петрівні грошовий сертифікат.

Наразі в закладі навчається 131 здобувач освіти. Добре, вічне, мудре їм сіють наразі 22 педагоги, а 20 непедагогічних працівників дбають про порядок, чистоту, тепло, медичну допомогу, смачні обіди, вчасний підвіз.

Свято вдалося – слова вітань, подарунки, ліричні пісні та танці, святковий торт, щасливі очі учнів та вчителів, море позитивних емоцій та незабутні враження від локацій школи – те, що залишиться в пам’яті кожного.

Тече річка часу. Уже 15 років. Чи 160? Літопис ліцею триває. І яким він буде через 10, 20 років, залежить від тих, хто нині працює на благо ліцею та тих, хто прийде туди пізніше.

Тож, ще раз  вітаємо Довжоцький ліцей та бажаємо йому довголіття, здобутків та розвитку!

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису 

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь