ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ, ЩО ЗАГИНУЛИ В ІЛОВАЙСЬКОМУ КОТЛІ – СЕРГІЯ ПЕТРОВА, ВАСИЛЯ ІВКУНА ТА ОЛЕКСАНДРА ПЕРЕПЕЛИЦІ

Дата: 29.08.2024 09:10

Сьогодні минає 10 років, як  загинули наші земляки – дзигівчанин СЕРГІЙ ПЕТРОВ, ямпільчанин ВАСИЛЬ ІВКУН та білянин ОЛЕКСАНДР ПЕРЕПЕЛИЦЯ - військовослужбовці, що стали на захист України від російського вторгнення.

У 2014 році, в ці дні, в Іловайську після введення регулярних російських військ українські військові опинилися в оточенні. Це призвело до трагічних наслідків їх загибелі. Серед них були і хлопці з Ямпільщини.

Сергій Петров - нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (25.03.2015 посмертно). Також 1 липня 2015 року на честь Сергія Петрова його позивним «Тур» названо танк танкової роти 46-го батальйону «Донбас-Україна».

Василь Івкун -за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни - нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (04.06.2015 посмертно).

Олександр Перепелиця згідно з Указом Президента України №161/2017 від 13 червня 2017 року нагороджений  орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Ми пам’ятаємо вас, наші Герої!

Царство небесне вам та вічний спокій!

Розділяємо з рідними скорботу та біль втрати.