Засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету

Дата: 24.07.2024 15:51

Сьогодні, 24 липня  у ході підготовки до пленарного засідання 54 сесії міської ради 8 скликання, відбулося засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету, яке провів Микола Шарко.

Порядок денний засідання налічував 11 питань. Начальник фінансового управління міської ради Світлана Козюк представила  звіт про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2024 року, зазначивши, що виконання бюджету Ямпільської міської територіальної громади  за 1 півріччя 2024 року  по доходах становить  169 809 278,61 грн., у тому числі доходи загального фонду міського бюджету – 160 367 859,24  грн. та доходи спеціального фонду міського бюджету - 9 441 419,37 грн. Детально доповіла по кожному пункту пропозицій щодо внесення змін до бюджету Ямпільської міської територіальної громади  за рахунок вільного залишку коштів міського бюджету по спеціальному фонду (бюджету розвитку) на початок року, надпланових надходжень до міського бюджету, передачі міжбюджетних трансфертів з обласного бюджету, перерозподілу асигнувань по загальному і спеціальному фондах.

Депутати одноголосно погодили зміни до таких програм:

- Про внесення змін та доповнень до Програми територіальної оборони Ямпільської міської територіальної громади на 2022-2025 роки (зі змінами);

- Про внесення змін до рішення 45 сесії міської ради 8 скликання від 19 грудня 2023 року № 1896  «Про  бюджет Ямпільської міської територіальної громади на 2024 рік»;

-  Про внесення змін до Програми організації рятування людей на водних об’єктах Ямпільської міської територіальної громади  на 2022-2024 роки ( зі змінами);

-  Про внесення змін до Програми  соціальної підтримки окремих категорій населення Ямпільської міської ради на 2021-2024 роки (зі змінами). Запропоновані зміни до програм здебільшого стосувались збільшенню обсягу фінансування їх заходів.

Підтримали депутати проєкт рішення про  надання КП «Ямпільське міське господарство» Ямпільської міської ради згоди на списання основних засобів та надали згоду на безоплатне  прийняття у комунальну власність Ямпільської громади комплекту робочого місця на базі консультативного поста. Директор КНП «Ямпільська територіальна лікарня» Ямпільської міської ради Олег Шеремет зазначив, що телеметрична медична допомога – важлива складова системи сучасної якісної медицини. За допомогою такого робочого місця буде здійснюватися передача медичних даних пацієнтів та проведення відеоконференцій з спеціалістами профільних відділень закладів охорони здоров’я області, що надають спеціалізовану медичну допомогу населенню.

Погодили члени постійної комісії і зміни до Регламенту міської ради 8 скликання та Положення про постійні комісії Ямпільської  міської ради.