Своєчасна сплата податків - обов'язок кожного!

Дата: 18.07.2024 12:19

На 1 липня 2024 року до бюджету Ямпільської громади заборгували 3млн.945,4 тис. гривень зі сплати податків (в тому числі плата за землю 1361,9тис.грн., податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 709,8 тис.грн., єдиний податок – 520,4 тис.грн.).

У списках боржників, які мають борг до 3060 гривень на даний час перебуває майже 4000 осіб.

Враховуючи сьогоденні виклики, які ставляться в умовах воєнного стану, нагадуємо платникам податків про необхідність своєчасної сплати податків. Для повноцінного виконання своїх повноважень, розв’язання нагальних проблем, функціонування соціальних та комунальних закладів, громаді необхідні фінансові ресурси. Кожен може вплинути на стійкість, розвиток та спроможність рідної громади – сплачуючи податки. Це внесок кожного з нас у Перемогу. Це той мінімум, який кожен може робити на своєму місці.

❗Звертаємо вашу увагу на обов’язковість та необхідність вчасно здійснювати сплату податків, зокрема єдиного, земельного податків та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Просимо поставитися до цього свідомо, вести свою діяльність відкрито та з дотримання вимог чинного законодавства.

Закликаємо кожного платника податків перевірити себе на наявність/відсутність податкового боргу та терміново сплатити його у разі наявності.

Дякуємо за відповідальність та розуміння!