Про режим обмежень у дорожньому русі з метою збереження доріг

Дата: 16.07.2024 09:45

Відповідно до розпорядженням голови обласної військової адміністрації від 11 березня 2021 року № 194 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування» передбачено впровадження заходів із збереження несучої здатності конструкції дорожнього одягу від впливу динамічних навантажень в умовах підвищеної температури повітря.

З цією метою з настанням (в період з червня по вересень) погодно-кліматичних умов, за яких експлуатація великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів може призвести до значного пошкодження та руйнування автомобільних доріг загального користування (денна пора доби за температури повітря вище +28),  впроваджується режим обмежень у дорожньому русі автомобільними дорогами загального користування області великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь 7 тонн з 9-00 год до 22-00 год, крім транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

Отже, будьте уважні та дотримуйтесь правил дорожнього руху!