Засідання виконавчого комітету: прийнято рішення для життя громади

Дата: 15.07.2024 14:29

Сьогодні відбулось  засідання виконавчого комітету.

Вів засідання заступник  міського голови – Михайло Труба.

На  розгляд виконавчого комітету виносилось 27 питань порядку денного.

Зокрема члени виконавчого комітету:

Заслухали інформацію начальника фінансового управління Світлани Козюк та погодили  проєкт рішення міської ради « Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 1 півріччя  2024 року» . Зазначимо, що виконання бюджету за 6 місяців  цього року  по доходах становить 169,8 млн.грн.

Схвалили 5 проєктів рішень, для винесення на пленарне засідання сесії Ямпільської міської ради.

Заслухали  звіти  про роботу Ямпільського телерадіомовного комітету та поліцейських офіцерів громади  за  пів  поточного року .

Прийняли відповідні рішення, що стосуються оренди комунального майна  - зокрема віднесення майна до переліків другого типу. Затвердили  висновок про  вартість майна, яке планується для передачі в оренду.

Надали дозволи на виготовлення проєктно-кошторисної документації на будівництво свердловини в с.Безводне та окремо на виготовлення проєктно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт системи водопостачання в м.Ямпіль Могилів-Подільського району Вінницької області».

Прийняли окремі рішення про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

Окремо підтримали рішення щодо почесного звання «Мати-героїня» жительці нашої громади.

Також ухвалили кілька  рішень в інтересах дітей та захисту їхніх прав, а також з інших соціальних питань.

Зі всіма прийнятими документами виконавчого комітету Ямпільської міської ради можна буде ознайомитись на офіційному веб сайті громади після їх опублікування.