Оголошення!

Дата: 19.06.2024 09:30

Фото без опису

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ПРОВЕДЕННЯ 20 ЧЕРВНЯ 2024 РОКУ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН СЕМІНАРУ НА ТЕМУ: «АГРАРІЇ ТА СІЛЬСЬКІ ГРОМАДИ: ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ЧЛЕНСТВА В ЄС».

Початок заходу об 11:00.

Захід організований при співпраці з Латвійським центром сільських консультацій та освіти, Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України, Департаментом агропромислового розвитку Вінницької обласної військової адміністрації та Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування.

Мета семінару: прискорити євроінтеграційні процеси, допомога українським сільським громадам та аграрному бізнесу краще підготуватися до членства в ЄС Під час семінару будуть розглянуті наступні питання:

• досвід аграрної та сільської євроінтеграції Республіки Латвія;

• євроінтеграційні процеси в Україні;

• стратегія розвитку сільського господарства та сільських територій як інструмент зближення аграрної політики України та ЄС;

• європейський інструмент передвступної допомоги адаптації українського АПК та сільської місцевості до вимог ЄС: що можуть зробити місцеві органи влади та громади;

• дорожня карта приєднання України до Інструменту передвступної підготовки для сільського розвитку.

Запрошуємо Вас взяти участь в семінарі.

Посилання для реєстрації: https://forms.gle/Qm1Vj9aMHHom1jW47

Зареєстровані учасники отримають матеріали заходу.

До онлайн-семінару Ви зможете підключитись за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/83948478006...

Ідентифікатор: 839 4847 8006

Код: 321883