Міський голова громади отримав диплом переможця Конкурсу Вінницької облради

Дата: 12.06.2024 09:39

Фото без опису

11 червня відбулося урочисте вручення дипломів переможцям конкурсу «БЕЗПЕЧНІ СТІЙКІ ГРОМАДИ». Ямпільська громада є одним переможцем із 50 проєктів.Загалом на Конкурс було подано 50 проєктів з 35 громад.

Нагадаємо, що Експертна рада конкурсу ще 23 травня визначила 46 проєктів-переможців.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зазначив, що цьогоріч напрями конкурси були змінені й націлені на підтримку Збройних Сил України та Сил Оборони в боротьбі з російським агресором, захист громадян і турботу про ветеранів і їхні родини. Відповідно, учасники подавали проєкти за трьома напрямами: «Безпека і оборона», «Стійкість» та «Турбота».

Ямпільська громада подавала на конкурс проєкт «Придбання обладнання для реабілітаційного відділення КНП «Ямпільська територіальна лікарня» та перемогла. Проєктом передбачена закупівля дороговартісного обладнання для покращення якості надання послуг з фізичної реабілітації пацієнтів, зокрема і військових. Реалізація проєкту вартуватиме 1 мільйон гривень, але дана сума буде 50*50 із обласного та місцевого бюджету.

Отримуючи диплом переможця Сергій Іванович подякував організаторам та зазначив, що величезним позитивним моментом стало відновлення конкурсу, адже два попередніх роки він був поставлений на паузу. І хоч до війни його метою був розвиток громади в плані інфраструктури, туризму та інших напрямків, нині він вийшов на інший рівень – рівень підтримки Сил Оборони, адже коли ми спільно будемо підтримкою фронту та військових  - війна не буде просуватись далі у глиб країни, а шанси протидії окупантам збільшаться. Також важливим аспектом є і відновлення здоров’я захисників – саме про це проєкт Ямпільської громади.