День дільничного офіцера поліції

Дата: 18.06.2024 09:10

«ШЕРИФ ПО-УКРАЇНСЬКИ»

Щороку 18 червня в Україні відзначають День дільничного офіцера поліції.

Сьогодні служба дільничних офіцерів поліції – одна з найважливіших в Україні. Спілкуватися з населенням, здійснювати першочергові заходи розкриття злочинів та попередження їх скоєння на місцях доводиться працівникам-правоохоронцям щодня. Звісно, для того, щоб така робота була плідною та давала позитивний результат, необхідно щоб дільничний інспектор в повному обсязі володів інформацією на своїй адміністративній дільниці, оперативно реагував на повідомлення громадян та умів спілкуватися із ними.

Дільничний офіцер поліції – посадова особа, яка представляє Національну поліцію на визначеній території робота, якого спрямована на забезпечення публічного порядку, протидію злочинності та формування правосвідомості громадян шляхом постійної взаємодії з громадськістю та місцевими органами.

Вітаю дільничних офіцерів з професійним святом та бажаю міцного здоров'я, витримки у складні для держави часи, натхнення, самовдосконалення, завжди поваги і довіри від людей, злагоди в родинах і омріяної перемоги!

Сергій ГАДЖУК