Тренінг учителів англійської мови закладів освіти Ямпільської громади

Дата: 29.05.2024 12:37

27 травня 2024р. на платформі сервісу відеоконференцій Google Meet відбувся вебінар учителів англійської мови закладів освіти Ямпільщини із теми «Сучасний урок англійської мови: пошуки і рішення в контексті реалізації принципів НУШ».

Актуальність теми тренінгу розкрила консультант ЦПРПП відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської міської ради Марікуца Л.В. та звернула увагу на професійній компетентності учителя англійської мови та ефективності організації занять у воєнний час.

Спікерами заходу були вчителі анлійської мови закладів освіти громади: Тарадайко Т.В.(ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Дзигівка), Стрембовська Г.С., Граур Т.В.(ОНЗ  ЗЗСО І-ІІІ ст. с.В.Кісниця), Коржук А.І. (філія ЗСО І-ІІ ст. с.Писарівка ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Клембівка), Сорочан Ю.С.( ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Довжок).

Під час зустрічі були обговорені питання щодо використання інноваційних методик викладання іноземної мови для підвищення результату навчання школярів в умовах сьогодення, а саме: зосереджено увагу на питаннях  щодо ролі ігрової діяльності в реалізації компетентнісно орієнтованого навчання учнів; презентовано проєктне навчання на уроках англійської мови; представлено досвід щодо використання сучасних методик, цифрових технологій та інструментів; надано інформаційні освітні ресурси для безперервного підвищення професійної компетентності вчителя.

На завершення роботи педагоги  отримали відповіді на свої запитання, поділились враженнями щодо сучасних можливостей і перспектив у сфері викладання англійської мови.