Удосконалення професійної компетентності шкільних бібліотекарів  шляхом впровадження інформаційних технологій

Дата: 13.05.2024 10:01

10 травня 2024р. на платформі сервісу відеоконференцій Google Meet відбувся вебінар шкільних бібліотекарів закладів освіти Ямпільщини з теми «Удосконалення професійної компетентності шкільних бібліотекарів шляхом впровадження інформаційних технологій».

Мета і завдання зустрічі - удосконалення сучасних підходів щодо організації діяльності шкільної бібліотеки як невід`ємної частини освітнього простору у відповідності з концепцією Нової української школи; розвиток практичних вмінь бібліотекарів щодо організації роботи бібліотеки в умовах впровадження НУШ.

Модератором заходу була консультант ЦПРПП відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської міської ради Марікуца Леся Вікторівна, яка  акцентувала увагу на питаннях зміни ролі та пріоритетів у діяльності шкільних бібліотек в умовах реформування освіти.

Власним досвідом щодо забезпечення бібліотечно-інформаційного обслуговування учасників освітнього процесу поділилися шкільні бібліотекарі закладів освіти громади: Перебейнос О.А.(філія ЗСО І-ІІ ст. с. Михайлівка ОНЗ ЗЗО І-ІІІ ст.№2 ім.І Богуна м. Ямпіль), Бондаренко О.В. (ОНЗ ЗЗО І-ІІІ ст.с.В.Кісниця), Колісник Н.І.(ОНЗ ЗЗО І-ІІІ ст. с.Клембівка), Парванчук С.П.(філія ЗСО І-ІІ ст. с.Гонорівка ОНЗ ЗЗО І-ІІІ ст. с.Дзигівка ),Переверзєва Я.В. (філія ЗСО І-ІІ ст. с.Цекинівка ОНЗ ЗЗО І-ІІІ ст. с.В.Кісниця).

Позитивні емоції, залучення всіх учасників заходу до обміну ідеями спонукало до подальшої співпраці та професійної підтримки один одного.

Фото без опису      Фото без опису