ДОБРІ СПРАВИ НАПЕРЕДОДНІ ВЕЛИКОДНІХ СВЯТ

Дата: 02.05.2024 12:35

Час напередодні Великодня завжди особливий. У ці дні ми всі потребуємо найбільше любові, прощення, молитви і добрих справ.

У такий великий день, навіть при сьогоднішній скруті, кожна родина збирається за столом, на якому обов’язково має бути смачна великодня паска.

Вже стало доброю традицією в нашій громаді напередодні Великодня вітати зі святом дітей пільгових категорій, аби принести у їхнє життя побільше добра, радості та відчуття свята.

Цьогоріч міський голова Сергій Гаджук також ініціював акцію «Паска в подарунок» для дітей-сиріт, дітей захисників загиблих під час бойових дій, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей з інвалідністю підгрупи А.

Сьогодні дбайливими руками працівників відділу освіти, молоді та спорту, служби у справах дітей та Ямпільського територіального центру соціального обслуговування Ямпільської міської ради готуються солодкі подарунки, а вже завтра, в переддень світлого свята, смачна й духмяна паска та солодощі потраплять до адресатів.

Загалом сто десять солодких пакунків буде доставлено по всій громаді до родин опікунів-піклувальників, дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

Вітаючи діток із прийдешнім святом, Сергій Гаджук наголосив, що Великдень - це особливе свято, яке є провісником весни та гарного настрою, тому ми дбаємо, про те, аби діти, обділені долею, відчули цей настрій та особливе тепло піклування дорослих про них.

У день найсвітлішого православного свята Воскресіння Христового бажаємо вам миру, спокою і благополуччя. Нехай Господь береже вас і ваших рідних!