Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі

Дата: 25.04.2024 16:48

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі за предметом «Робоча станція для оформлення та видачі свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів та національного посвідчення водія», розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

Ямпільська міська рада Вінницької області інформує про проведення відкритих торгів з особливостями на закупівлю за предметом «Робоча станція для оформлення та видачі свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів та національного посвідчення водія» у 2024 році код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина).

Найменування замовника

Ямпільська міська рада

Код за ЄДРПОУ

Юридична адреса

24500, Вінницька область м. Ямпіль вул. Свободи, 132

Місце поставки товару

м. Ямпіль вул. Свободи, 132

«Робоча станція для оформлення та видачі свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів та національного посвідчення водія» Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)

Вид, ідентифікатор процедури закупівлі і дата оголошення

Відкриті торги з особливостями.

UA-2024-04-19-003416-a

19 квітня 2024 року

Очікувана вартість предмета закупівлі

600000,00 грн.

- Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Кошторисні призначення, щодо закупівлі за предметом «Робоча станція для оформлення та видачі свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів та національного посвідчення водія»  (Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)) складають 600000,00 грн.

Рішенням 49 сесії 8 скликання Ямпільської міської ради  № 1975 від 29 березня 2024 року було затверджено Програму забезпечення діяльності управління «Центр надання адміністративних послуг» Ямпільської міської ради на 2024-2025 роки відповідно до якої передбачене належне та якісне надання адміністративних послуг населенню, впровадження у роботі ЦНАПу інформаційно - телекомунікаційних засобів, забезпечення зворотного зв’язку, інформування суб’єктів звернень та належне отримання максимального широкого спектру адміністративних послуг. Даною програмою передбачено розширення переліку  адміністративних послуг, що надаються через ЦНАП та відповідні кошторисні призначення.

• Обґрунтування розміру очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувана вартість закупівлі за кодом Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) складає 600000,00 грн. Розрахунок очікуваної вартості закупівлі, як основа, використовувалась інформація, яка міститься в електронній системі закупівель «Prozorro» та в основних прогнозних показниках економічного і соціального розвитку України на 2024 рік, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 31.05.2021 р. №586, а також на підставі пункту 1 розділу ІІІ Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, що затверджено наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 року  № 275, а саме методом порівняння ринкових цін. Метод порівняння ринкових цін - це метод визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни та інформації з отриманих цінових пропозицій та прайс-листів на момент вивчення ринку.

Крім цього очікувана вартість предмету закупівлі визначалась з урахуванням наданої комерційної пропозиції в ході листування з відповідними організаціями, які спеціалізуються на постачанні відповідного обладнання.

Водночас, розпоряднику (одержувачу) бюджетних коштів необхідно обов’язково враховувати вимоги частини першої статті 23 БКУ та частини четвертої статті 48 БКУ, які забороняють взяття розпорядниками (одержувачами) бюджетних зобов’язань та здійснення платежів без відповідних бюджетних асигнувань, що в свою чергу надаються відповідно до встановлених бюджетних призначень.

• Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі.

Предмет закупівлі являє собою програмно-апаратний комплекс, принтер для двостороннього ретрансферного друку з безконтактним енкодером та подвійним модулем ламінування з додатковим обладнанням, фотокомплект з планшетом для підпису (встановлення, підключення, введення в експлуатацію, обслуговування та ремонт;

Більш детально з технічними та якісними характеристиками та іншими вимогами до предмету закупівлі можна ознайомитись за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2024-04-19-003416-a в електронній системі закупівель «Prozorro».

Юридичний відділ Ямпільської міської ради