З Днем радіо!

Дата: 07.05.2024 09:10

Радіо – це невід’ємна частина миру і стабільності, його вплив – колосальний. Його аудиторія – найбільша у світі, адже радіосигнал можна зловити там, де немає інтернету й телебачення. Звідси і важливість тих наративів, які чують слухачі з радіоприймачів, значення контексту програм і вагома роль незалежності новин. Усе це створює основу для стійкої демократії та інформування людей, заснованого на фактах, а не на фейках.

Щиро вітаємо усіх працівників, а також слухачів  та шанувальників радіо з Всесвітнім днем радіо! Особливе звернення сьогодні до працівників радіо рідної громади  - залишайтеся завжди цікавими, не втрачайте своєї індивідуальності, піднімайте настрій і тонус, цікавими новинами,  історіями та добрими порадами.

І нехай якнайшвидше в ефірі пролунає звістка про Перемогу та Мир!