З Днем матері – наші найрідніші!

Дата: 12.05.2024 10:00

У ці травневі дні ми відзначаємо День матері. Це свято – прояв любові до тих, хто подарував нам життя.

Немає нічого сильнішого, ніж свята материнська любов. Як завмирає ніжне материнське серце, коли її дитина в небезпеці. Яке велике випробування для мами відправляти свого сина чи доньку на війну. Але молитви мільйонів українських матерів невидимим омофором покривають кожного  воїна, кожну сім’ю і дитину.

Від щирого серця вітаю Вас з чим чудовим святом. Доземний уклін і щира подяка Вам, наші матері, за ласку, переживання, за Ваші терпіння, витримку, мудрість і мужність.

Хай у Вашому житті завжди буде присутня гордість за успіхи і досягнення Ваших дітей, нехай Ваші серця будуть зігріті їх любов’ю і турботою, нехай завжди у Вашому домі буде тепло, затишок, достаток і радість.

Хай завжди живе весна у  Ваших  посмішках.

Господнього благословення Вам і Вашим родинам!

Кожній матері, яка чекає з війни сина чи доньку бажаю, щоб ця мить настала в найближчий час і ваші рідні діти цілими та неушкодженими повернулись із перемогою в свої родини!

Міський голова Сергій ГАДЖУК