День Європи в Україні

Дата: 09.05.2024 09:10

9 травня ми відзначаємо День Європи. Це ще одна нагода продемонструвати цивілізованому світу своє непоборне прагнення до миру та єдності дружніх країн, які лише разом можуть протистояти агресії, тоталітаризму та захищати найвищі людські цінності.

Європейські цінності, європейська культура, європейський досвід… Ці поняття вже давно увійшли у свідомість українців та визначили вектор розвитку суспільства.

Україна та Європа мають спільну історію і будують спільне майбутнє, за яке сьогодні наша країна платить непомірно високу ціну життями тисяч своїх доньок і синів, розбомблених міст, зруйнованих селищ. У цей важкий час країни Європейського Союзу подали Україні руку допомоги, аби разом відстояти ті цінності, заради яких об‘єдналися. Це верховенство права, рівність, повага до людської гідності та прав людини, свобода та демократія.

Саме такі цінності сповідує і український народ, який давно обрав шлях євроінтеграції і незворотньо слідує ним. Євромайдан, Революція Гідності, всенародний спротив та боротьба у відповідь на повномасштабне вторгнення росії – так Україна наполегливо іде своєї мети стати повноправним членом Євросоюзу.

Зі святом, Ямпільська громадо!

Із повагою – Ямпільський міський голова  Сергій ГАДЖУК