Вітаємо з перемогою у ХІV етапі Міжнародного Мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка!

Дата: 18.04.2024 10:30

Щиро вітаємо ученицю 8 класу ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст.№ 2 імені Івана Богуна м.Ямпіль Корець Анну із потужним результатом на ХІV етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, яка здобула ІІ місце (наказ Міністерства освіти і науки України від 26.03.2024 № 398).

Висловлюємо велику вдячність учителю української мови та літератури Бурдейній Н.П. за підготовку призера ХІVетапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Гордимося і щиро дякуємо талановитій учениці та педагогу за достойне представлення Ямпільщини.

Нехай ця ПЕРЕМОГА стане стимулом для нових великих звершень і досягнень, мотиватором для участі у нових конкурсах та змаганнях!