День вдячності волонтерам

Дата: 20.04.2024 10:00

Щороку у світі 20 квітня відзначають День вдячності волонтерам. Цього дня людство висловлює вдячність усім, хто знайшов у собі силу, відвагу і робить добрі справи, не вимагаючи нічого натомість.

Особливого сплеску і значимості волонтерський рух в Україні набув з 2014 року, а з 2022 волонтери продемонстрували всьому світові потужну силу, що здатна об’єднувати, допомагати та вирішувати надскладні завдання, протистояти найскладнішим викликам.

Сьогодні волонтери – це мобільна резервна армія України, яка підтримує Сили оборони, допомагає внутрішньо переміщеним особам, робить все можливе, щоб наблизити перемогу. Під час повномасштабної війни Ямпільська громада стала частиною гуманітарного тилу України, ми прийняли і допомогли тисячам внутрішньо переміщених осіб, які тікали від обстрілів та продовжуємо допомагати і військовим і цивільним нині.

«Від імені громади я дякую всім волонтерам, які тоді й зараз не опускають рук, підтримують нашу державу, – говорить міський голова Сергій Гаджук. – Волонтерам, які ризикуючи життям, долають тисячі кілометрів, аби доставити свіжу домашню випічку нашим захисникам, у максимально короткі терміни збирають кошти на дрони, авто, тепловізори та інше життєво необхідне спорядження воїнам, які шиють, плетуть, печуть, донатять, для яких немає нічого неможливого.

Дякуємо вам за ваш неоціненний внесок у справу наближення нашої перемоги, за ваше надійне плече й у мирні часи! Бережіть себе!

Слава нашим Волонтерам!
Слава Україні