Індустріальний парк "ДНІСТЕР" - у реєстрі індустріальних парків України

Дата: 01.04.2024 14:46

Раді повідомити громаді, що до реєстру індустріальних парків Кабінетом міністрів  України внесено індустріальний парк - "ДНІСТЕР", який розташовуватиметься на території Ямпільської міської територіальної громади, а саме за межами села Придністрянське.

Відповідні рішення Уряд ухвалив на засіданні 29 березня 2024 року.

Відповідно до концепції індустріального парку "ДНІСТЕР" на площі 17,2 га буде створено 265 робочих місць у переробній промисловості. Передбачається, що парк буде спеціалізуватись на виробництві паперу та паперових виробів, переробці рослинної продукції та інших сферах діяльності, сумісних із зазначеними.

Індустріальні парки зараз  як «точки зростання» що розв’язують проблеми зайнятості населення, активізації економічної ініціативи територіальних громад, розвитку підприємництва на місцевому рівні.

Нагадаємо, що передувала цьому значна робота, що розпочата Ямпільською міською радою ще у 2021 році, у квітні 2023 – на сесії було вже прийнято рішення про створення парку у громаді,  потім відбувались всі узгодження та нормативні врегулювання документації та концепції і нині маємо результат – індустріальний парк «ДНІСТЕР»  у Реєстрі індустріальних парків України.

Міський голова Сергій Гаджук коментуючи дане рішення Уряду наголосив, що це  вагомий крок в процесі розбудови  індустріального парку на території рідної Ямпільської громади. Попереду роботи ще більше, але ми впевнені, що цей амбітний проєкт буде втілено у життя задля економічного розвитку не тільки нашої громади, але й усього регіону.