Зустріч-презентація «Хлюпнути в душі словом чистоти»

Дата: 25.03.2024 10:44

Фото без описуФото без опису

Творча. Щира. Талановита.  Багатогранна.  Космічна. Земна - це все  про нашу ямпільську Королеву поезії Майю Руду.

Символічно, що  саме 21 березня,  коли в  Україні відзначають  День поезії, в Ямпільській міській публічній бібліотеці відбулася зустріч-презентація «Хлюпнути в душі словом чистоти» із письменницею, поетесою, журналісткою, людиною, яку природа і батьки обдарували неоціненним багатством – багатогранним талантом.

На зустріч завітали та сказали свої добрі, щирі вітальні слова: голова Вінницької обласної організації Національної спілки письменників України Вадим Миколайович Вітковський, поет, публіцист, драматург Михайло Феодосійович Каменюк, письменниця Людмила Вікторівна Любацька, журналіст, фотохудожник Олександр Гордієвич, голова Вінницької міської письменницької організації НСПУ, поет Андрій Валентинович Стебелєв, заступник міського голови - Михайло Григорович Труба.

У щирій атмосфері залу звучала поезія в авторському виконанні, яка надиктована серцем, присутні припали   до цілющого поетичного джерела Майї Рудої.  Поетичні твори Майї Григорівни – це релакс, свіжість та не повторна чистота думки.

Дякуємо за таку теплу зустріч, яка стала найкращим подарунком для поціновувачів поезії Ямпільщини.

Шановні користувачі! На добру згадку про зустріч  Майя Руда подарувала для читачів бібліотеки збірки своїх поезій. Переглянути їх у ви можете у бібліотеці у зручний для вас час.

Зичимо всім мирного неба і перемоги.

Все буде Україна!!! А слово буде жити вічно!!!