Спільне засідання постійних комісій

Дата: 22.03.2024 09:09

21  березня  відбулось спільне засідання постійних комісій з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування, законності, зв’язків  з органами влади, об’єднаннями громадян та засобами масової інформації та комісії з питань освіти, культури, туризму, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, соціального захисту населення, яке провів – Геннадій Колюшко. Участь у роботі засідання взяли секретар міської ради Вадим Семенюк, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила Майорова та Михайло Труба, керуючий справами виконавчого комітету Олеся Віт, начальник фінансового управління Світлана Козюк.

В ході опрацювання питань порядку  денного засідання депутати одноголосно підтримали  запропоновані проєкти рішень. Серед яких :

• Про внесення змін до рішення 45 сесії міської ради 8 скликання від 19 грудня 2023 року № 1896  «Про  бюджет Ямпільської міської територіальної громади на 2024 рік»;
  • Про внесення змін до Програми соціальної підтримки окремих категорій населення Ямпільської міської ради на 2021-2024 роки (зі змінами);

-  Про внесення змін до Положення  про відділ культури, туризму та релігії  Ямпільської міської ради та затвердження його в новій редакції;

- Про внесення змін до Статуту КП «Ямпільський медичний центр первинної медико – санітарної допомоги» Ямпільської міської ради та затвердження його в новій редакції;

- Про прийняття у комунальну  власність Ямпільської міської територіальної  громади  шкільного автобуса;

- Про затвердження Програми забезпечення діяльності управління «Центр надання адміністративних послуг» Ямпільської міської ради на 2024-2025 роки;

- Про доповнення  переліку  адміністративних послуг, які надаються через управління «Центр надання адміністративних послуг» Ямпільської міської ради;

-   Про внесення змін до складу виконавчого комітету Ямпільської міської ради;

- Про затвердження назви поіменованого об'єкта за межами населеного пункту с. Качківка.

Фото без описуТакож депутати взяли до відома звіт директора КНП «Ямпільська міська лікарня» Ямпільської міської ради Олега Шеремета про фінансово - господарську діяльність підприємства за 2022-2023 роки.

Фото без описуПогодили депутати і пропозиції Державної регуляторної служби України щодо удосконалення проєкту регуляторного акту «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться в комунальній власності Ямпільської міської територіальної громади». Проєкт  рішення  із висновком постійної комісії з питань  регламенту, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування, законності, зв’язків  з органами влади, об’єднаннями громадян та засобами масової інформації щодо відповідності його ст.. 4, 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» рекомендовано внести на  розгляд постійної комісії з питань архітектури, містобудування, будівництва, житлово- комунального господарства та комунальної власності для розгляду та надання відповідних рекомендацій.

Загалом постійними комісіями опрацьовано 11 питань порядку денного.