Проліски надії - 2024 в Ямпільській громаді

Дата: 18.03.2024 12:09

З 27 лютого  по 12 березня 2024 року  проведено в очному форматі територіальний етап  обласного  фестивалю вчительської та учнівської творчості                «Проліски надії –  2023»     серед закладів загальної середньої та  позашкільної освіти  Ямпільської територіальної громади з метою  виявлення талановитої творчої молоді, розвитку її природних здібностей та умінь,   формування високих  морально – етичних якостей особистості,  духовного збагачення, популяризації кращих зразків вітчизняного і світового мистецтв,  сприяння підвищенню рівня виконавської  майстерності, творчого розвитку художніх колективів.

У фестивалі взяли участь учнівські та педагогічні колективи закладів загальної середньої освіти громади, а саме: ОНЗ НВК:ЗЗСО Іст.-гімназія м.Ямполя, філія ЗСО  І-ІІст. с.Гальжбіївка, філія НВК(ЗДО-ЗСО) І-ІІ ст. с.Русава ; ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2 ім. І. Богуна м. Ямпіль ; ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст.      с. Клембівка, філія ЗСО І-ІІ ст. с. Писарівка ;  ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Довжок, філія ЗСО І-ІІ ст. с. Качківка, філія ЗСО І-ІІ ст. з  дошкільним  відділенням  с.Северинівка; ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Дзигівка, філія ЗСО І-ІІ ст. с. Гонорівка; ОНЗ  ЗЗСО І-ІІІ ст. с. В.Кісниця, філія ЗСО І-ІІ ст. з дошкільним  відділенням  с. Придністрянське, філія ЗСО І-ІІ ст. з  дошкільним  відділенням  с. Цекинівка     та міський будинок дитячої та юнацької творчості Ямпільської міської ради.

Бажаємо  переможцям  територіального етапу перемоги в обласному етапі фестивалю вчительської та учнівської творчості  «Проліски   надії  - 2024».