Все найкраще у нашому житті пов'язане з жінкою!

Дата: 08.03.2024 11:46

Тому не дивно, що у  Міжнародний  жіночий день 8 Березня значну увагу у Ямпільській  громаді приділили жінкам. Це по-справжньому світле та весняне свято щоразу нагадує нам про найцінніше та найпрекрасніше, що є у нашому житті – кохання, любов до рідних, сімейне благополуччя та турботу про дітей, тепло материнських рук і родинний затишок, жіночу мудрість, любов і милосердя.

У приміщенні Будинку дитячої та юнацької творчості  було організовано «Свято весни».

Хвилиною мовчання вшанували загиблих у війні військових та цивільних громадян України.

Фото без описуФото без опису

З теплими словами святкових побажань до присутніх у залі жінок поважного віку, але з молодою душею, звернувся начальник відділу соціального та медичного забезпечення міськради Геннадій Колюшко. Для всіх жінок звучали щиросердечні побажання тихих, теплих, сонячних днів, а найголовніше — миру на нашій землі, родинного щастя та затишку. Привітала  жінок  і голова міської організації ветеранів Галина Красна.

Теплі посмішки, радісні обличчя, чудовий настрій у присутніх викликали концертні номери, підготовлені артистами центру культури та дозвілля, а душевні та щемливі пісні у виконанні ветеранських ансамблів – «Золотий вік» та «Надія» огорнули спогадами молодості.

Всім присутнім у залі жінкам  подарували квіти від міського голови Сергія Гаджука.