І ЗНОВУ ПЕКУЧИЙ БІЛЬ І ГІРКИЙ СМУТОК ВІЙНИ ТОРКНУВСЯ ЯМПІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 27.02.2024 11:17

З глибоким сумом повідомляємо про втрату нашого захисника - ямпільчанина НІКІФОРОВА ВОЛОДИМИРА БОРИСОВИЧА 1982 року народження.

Наш земляк, боєць Легіону Свободи стояв на захисті Батьківщини з січня 2023року у складі 79-ї окремої штурмової таврійської бригади. Загинув 21 лютого 2024 року у бою з окупантами на Східному фронті під населеним пунктом Новомихайлівка Донецької області.

Захисник віддав за українську землю найдорожче – своє життя. У нього залишилась мати, дружина та 8-річний син. Наша громада сумує разом з  родиною і низько схиляє голови у скорботі перед світлою пам'яттю Героя.

Світлий спомин про Володимира назавжди залишиться у наших серцях.

Поховання Захисника України відбудеться завтра, 28 лютого у м. Вінниці. Прощання з Героєм відбудеться о 9.00 годині у ритуальному центрі «Реквієм» (м.Вінниця вул. Батозька,12 поблизу «Епіцентру» в районі залізничного вокзалу).  Запрошуємо  усіх, хто хоче провести Героя в останній путь.

Нехай душа Воїна знайде вічний спокій…

Слава Герою!

Світла та вічна пам'ять!