24 лютого 2024 року: два роки незламності, два роки стійкості

Дата: 24.02.2024 08:00

24 лютого виповнюється 2 роки від початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну. Цей напад став кульмінацією загарбницької війни, яку москва розпочала проти України 10 років тому з окупації Криму у 2014 році.

Ми тримаємо оборону й демонструємо волю перемогти ворога, чим доводимо спроможність протистояти російській військовій агресії, ми об’єднали зусилля у лавах Збройних сил України, Національної гвардії України, масового волонтерського руху, а також на дипломатичному, інформаційному, історичному та інших фронтах.

Наш героїчний опір – це боротьба не лише за фізичне виживання Українського народу та свободу країни, а й за власну ідентичність і цінності нашого суспільства, як частини європейської спільноти.

Сьогодні ми схиляємо голови у скорботі перед мужніми українцями, які віддали своє життя у боротьбі з лютим ворогом, котрі не шкодуючи себе боронили рідну землю. Ямпільщина втратила 68 своїх вірних синів. Світла пам’ять про них назавжди у наших серцях.

Вдячність усім, хто в строю, на якому б рубежі не обороняв країну! Усім мешканцям Ямпільської громади, хто волонтерить, донатить та всіляко допомагає країні!

Ми сильні, ми єдині, ми – переможемо!

З вірою в перемогу

Сергій ГАДЖУК