Двом працівникам медичної галузі вручили ордери на службове житло

Дата: 19.02.2024 15:43

Фото без описуФото без опису

Сьогодні міський голова Сергій Гаджук  вручив ордери на службове житло двом медикиням Ямпільської громади – лікарям загальної практики сімейної медицини КП «Ямпільський медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Болгарській Ользі Андріївні та Катрук Валентині Федорівні.
Обидвоє  лікарок є працівниками медичної галузі з багаторічним досвідом, що напрацювали свій трудовий стаж саме у Ямпільській громаді, зокрема і на базі Дзигівської амбулаторії.

Робота медиків у сільській місцевості має різні особливості. Щоб утримати медичних спеціалістів їм необхідні певні соціальні гарантії, насамперед — житло.

Нагадаємо рішення про видачу ордерів приймалось на засіданні виконкому у січні місяці після клопотання  зборів трудового колективу КП «Ямпільський медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Ямпільської міської ради.
«Ми готові й надалі шукати можливості та робити все, що від нас залежить, щоб фахівці працювали в нашій громаді – відчували себе впевненіше, та могли з повною віддачою виконувати свій професійний обов’язок – повертати людям здоров’я. Бажаю вам у цьому успіхів», – сказав міський голова Сергій Іванович під час вручення.

Ольга Андріївна та Валентина Федорівна є досвідченими спеціалістами у галузі терапії, за час своєї роботи мають багато позитивних відгуків від своїх колег та пацієнтів. Тож вітаємо лікарок із цією подією та бажаємо радості у своїх оселях.