Захід вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав

Дата: 15.02.2024 11:35

15 лютого виповнилося 35 років з дня виведення контингенту Радянської Армії з Демократичної Республіки Афганістан. Не наша війна, але тисячі українців втратили там своє життя!

Сьогодні з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у місті Ямпіль разом із міським головою Сергієм Гаджуком зібралися ямпільчани, які виконували інтернаціональний обов’язок в гарячих точках різних країн світу.

В заході також взяли участь заступник міського голови Михайло Труба, голова спілки ветеранів Афганістану О. Білінський, представники громадськості, небайдужі містяни.

Звертаючись до учасників заходу міський голова Сергій Гаджук засвідчив свою повагу воїнам - «афганцям», героям воєн і локальних конфліктів в інших державах, побажав перемоги у нинішній війні, міцного здоров’я, благополуччя і довгих років життя.

Фото без описуФото без опису

Під час заходу вшанували загиблих військовослужбовців, що загинули у війні з росією з 2014 року по теперішній час поклавши квіти до Пам’ятної дошки, що розгорнута на їхню честь в центрі міста Ямполя.

Традиційно учасники поклали квіти і до Меморіалу пам’яті загиблим в Афганістані.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Після покладання квітів ветерани відвідали могили своїх товаришів та згадали їх у святій молитві.