Вчителі  математики  Ямпільської громади знову навчались !!!

Дата: 13.02.2024 11:51

12 лютого 2024 року  в онлайн форматі на платформі Meet відбулося навчання вчителів математики  Ямпільської громади на тему: «Державний стандарт базової середньої освіти. Модельна навчальна програма «Алгебра. 7–9 класи», «Геометрія. 7–9 класи», «Математика 7-9 класи». НМТ – 2023 та НМТ – 2024.Результати та особливості проведення».

Модератором зустрічі була  Баланюк Алла, консультант ЦПРПП відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської міської ради, яка  ознайомила вчителів з особливостями  Державного стандарту базової середньої освіти «Математична освітня галузь».

Про модельні навчальні програми  математичної освітньої галузі для  7–9 класи та підручники для 7 класу  розповіли  вчителі : Любомська Ольга Сергіївна (ОНЗ НВК:ЗЗСО Іст.-гімназія м.Ямполя) та Задзік Тетяна Олександрівна (Філія ЗСО І-ІІст.с.Гонорівка ОНЗ ЗЗСО І-ІІІст с.Дзигівка). Про результати, проблеми та шляхи  вирішення прогалин  НМТ – 2023 та особливості проведення НМТ – 2024 розповіла   Литвинчук   Ольга Станіславівна, керівник  професійної спільноти вчителів математики  Ямпільської громади.

Виступи учасників  були змістовними, цікавими, інформативними.

Всім вчителям - успіхів, сил, здоров’я, довгих років мирного життя у нашій вільній Україні . Слава Україні!!!