Надання матеріальної допомоги

Дата: 06.02.2024 10:10

Відповідно до Програми соціальної підтримки окремих категорій населення Ямпільської міської ради на 2021-2024 роки 5 лютого 2024 року за головування заступника міського голови Михайла Труби відбулось засідання комісії з питань розгляду заяв для надання матеріальної допомоги на лікування громадянам Ямпільської територіальної громади.

На комісії розглянуто всього 26 заяв громадян. З них, за рішенням комісії було вирішено першочергово надати матеріальну допомогу пораненим військовослужбовцям (5 чоловік), онкохворим громадянам (6 чоловік) та хворим із хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз в медичних закладах (3 чоловік).

Ще 12 звернень будуть розглянуті в ІІ кварталі 2024року при наявності фінансування.