Робоча нарада з міським головою

Дата: 23.01.2024 11:58

Сьогодні Ямпільський міський голова Сергій Гаджук провів оперативну нараду із старостами старостинських округів,керівниками структурних підрозділів  та комунальних установ громади.

На ній першочергово йшлося про те, що  усі маємо  сумлінно працювати  заради громади та її мешканців. Саме на це вчергове і зробив наголос голова, відкриваючи  нараду та  даючи доручення керівникам і посадовцям  упродовж неї.

Обговорили завдання, над якими працюватимуть підрозділи міської ради цього тижня – поточна робота, надання адміністративних послуг мешканцям, планування черговості заходів та робіт на ввесь 2024 рік. Триватиме робота    і над  організацією засідання  чергової сесії міської ради,  проводитимуться  засідання постійних комісій.

Під час зустрічі Сергій Іванович представив присутнім нового начальника другого відділу Могилів-Подільського районного ТЦК та СП  - ним став підполковник Костинчук Сергій Володимирович.

Сергій Володимирович розповів про себе та висловив прохання, щодо плідної співпраці, адже повномасштабне вторгнення триває, а тому маємо докладати максимум зусиль аби перемогти ворога.

На завершення міський очільник побажав всім вдалого робочого тижня.