Сьогодні в Україні відзначають День зовнішньої розвідки України

Дата: 24.01.2024 09:10

Служба зовнішньої розвідки України − це служба мужніх, самовідданих людей, які виконують надзвичайно відповідальну місію – забезпечують національну безпеку та оборону держави, ефективно протидіють зовнішнім загрозам і демонструють високу професійну майстерність.

У час воєнної агресії росії роль Служби зовнішньої розвідки зросла у рази. Високий професіоналізм, патріотизм і безмежна любов та відданість Вітчизні є запорукою нашої спільної перемоги.

Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв-розвідників, які віддали за нашу свободу найдорожче – своє життя. Їхні подвиги й жертовність назавжди залишаться в пам’яті нинішнього та прийдешніх поколінь. Вічна їм слава!

Дякуємо розвідникам за їх  сміливість, відвагу та патріотизм. Бажаємо міцного здоров’я, особистого щастя, витримки, мужності й удачі під час виконання розвідувальних завдань.

Нехай незламний дух та вірність Батьківщині стануть запорукою нашої спільної великої Перемоги!

Слава Україні!

Слава її Героям!