Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі

Дата: 22.01.2024 11:18

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик закупівлі за предметом «Теплова енергія», розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

Ямпільська міська рада Вінницької області інформує про проведення відкритих торгів з особливостями на закупівлю за предметом «Теплова енергія» у 2024 році код ДК 021:2015: 09320000-8 - Пара, гаряча вода та пов’язана продукція.

Найменування замовника

Ямпільська міська рада

Код за ЄДРПОУ

Юридична адреса

24500, Вінницька область м. Ямпіль вул. Свободи, 132

Місця надання послуг

м. Ямпіль вул. Свободи, 132

Теплова енергія

Код ДК 021:2015: 09320000-8 - Пара, гаряча вода та пов’язана продукція

Вид, ідентифікатор процедури закупівлі і дата оголошення

Відкриті торги з особливостями.

UA-2024-01-15-010270-a

15 січня 2024 року

Очікувана вартість предмета закупівлі

580580,00 грн.

- Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Кошторисні призначення, щодо закупівлі за предметом «Теплова енергія» (Код ДК 021:2015:09320000-8 - Пара, гаряча вода та пов’язана продукція) 45 сесії 8 скликання № 1896 від 19.12.2023 року «Про бюджет Ямпільської міської територіальної громади на 2024 рік» складають 580580,00 грн.

• Обґрунтування розміру очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувана вартість закупівлі за кодом ДК 021:2015: 09320000-8 - Пара, гаряча вода та пов’язана продукція складає 580580,00 грн. Розрахунок очікуваної вартості послуг здійснено на підставі закупівельних цін попередніх закупівель. Як основа, для встановлення очікуваної вартості послуг, використовувались як ціни власних попередніх закупівель (укладених договорів) на закупівлю цих послуг так і ціни відповідних закупівель минулих періодів, інформація про які міститься в електронній системі закупівель «Prozorro» та основних прогнозних показників економічного і соціального розвитку України на 2024 рік, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 31.05.2021 р. №586, а також на підставі пункту 1 розділу ІІІ Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, що затверджено наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 року  № 275, а саме методом порівняння ринкових цін. Метод порівняння ринкових цін - це метод визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни та інформації з отриманих цінових пропозицій та прайс-листів на момент вивчення ринку.

Водночас, розпоряднику (одержувачу) бюджетних коштів необхідно обов’язково враховувати вимоги частини першої статті 23 БКУ та частини четвертої статті 48 БКУ, які забороняють взяття розпорядниками (одержувачами) бюджетних зобов’язань та здійснення платежів без відповідних бюджетних асигнувань, що в свою чергу надаються відповідно до встановлених бюджетних призначень.

• Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі.

В зв’язку з вищевикладеним замовник прийняв рішення відповідно таких технічних характеристик предмета закупівлі:

Обсяг та місце надання послуг: теплова енергія у кількості 154 ГКал для опалення адміністративного приміщення Ямпільської міської ради.

1.         Постачання повинно здійснюватися Учасником відповідно до чинного законодавства України.

2.         Облік споживання проводиться приладами обліку. Зняття показань приладів обліку проводиться щомісяця.

3.         Учасник несе відповідальність за технічне обслуговування теплових мереж в межах приміщень адміністративної будівлі.

4.         Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля.

Тариф на теплову енергію повинен включати витрати на виробництво та постачання теплової енергії.

Строк надання послуги: з дати укладення договору по 31 грудня 2024 року.

Юридичний відділ Ямпільської міської ради