Перше в новому році засідання виконавчого комітету Ямпільської міської ради

Дата: 05.01.2024 14:38

5 січня у залі засідань Ямпільської міської ради відбулося засідання виконавчого комітету, на якому були присутні 18 його членів. Проводив його заступник міського голови Михайло Труба.

На засіданні заслухали звіт про виконання бюджету громади за минулий 2023 рік, про що доповідала керівниця фінансового управління міської ради Світлана Козюк. Звіт погодили та схвалили відповідний проєкт рішення, який буде винесено на сесійне засідання Ямпільської міської ради.

Зазначимо, що виконання бюджету за 2023 рік по доходах складає суму 349 925 153,71 грн., у тому числі доходи загального фонду міського бюджету – 333 718 792,28 грн. та за доходами спеціального фонду міського бюджету 16 206 361,43 грн.

Наступним розглянуто та погоджено проєкт рішення міської ради «Про внесення змін до рішення 43 сесії міської ради 8 скликання від 31.10.2023 року № 1828 «Про внесення змін до цільової Програми мобілізаційної підготовки місцевого значення з виконання заходів, пов’язаних із підготовкою та проведенням призовів громадян України на військову службу, формування та забезпечення підрозділів територіальної оборони у Ямпільській міській територіальній громаді на 2021 – 2024 роки» (зі змінами).

На завершення головуючий подякував членам виконкому за роботу.