Цікаві ідеї в умовах онлайн та офлайн : викладаємо іноземну мову сучасно та результативно

Дата: 03.01.2024 09:17

З метою підвищення фахової майстерності педагогів щодо навчання учнів за     змішаною формою, обміну досвідом із використання сучасних методик та цифрових            інструментів на уроках іноземних мов 02.01.2024 року на платформі сервісу відеоконференцій Google Meet  відбувся  вебінар «Цікаві ідеї в умовах онлайн та офлайн: викладаємо іноземну мову сучасно та результативно", у якому взяли участь учителі англійської мови закладів загальної середньої освіти  Ямпільської громади.

Модератором заходу була консультант ЦПРПП відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської міської ради Марікуца  Л.В., яка акцентувала увагу слухачів на важливих питаннях із попередження і подолання навчальних втрат та алгоритмі дій вчителя щодо планування  заходів з їх подолання.

Досвідом роботи щодо теми вебінару  поділились учителі ЗЗСО громади : Грабовська Т.І.( філія ЗСО І-ІІ ст. с. Гальжбіївка ОНЗ НВК : ЗЗСО І ступеня  - гімназія м. Ямполя), Луцька І.В.(ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2 ім. І. Богуна м. Ямпіль), Бартко І.М. (ОНЗ ЗЗСО           І-ІІІ ст. № 2 ім. І. Богуна м.Ямпіль), Даниш О.Ю.(ОНЗ НВК : ЗЗСО  І ступеня-гімназія                м. Ямполя), Левицька Ю.В. (ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 ім. Т. Шевченка  м. Ямпіль).

Під час зустрічі були обговорені питання щодо використання інноваційних методик викладання іноземних мов для підвищення результату навчання школярів в умовах сьогодення, а саме: зосереджено увагу на питаннях  освітніх втрат; представлено досвід щодо використання сучасних методик, цифрових технологій та інструментів, моделі «перевернутий клас» для попередження і подолання навчальних втрат; надано інформаційні освітні ресурси для безперервного підвищення професійної компетентності вчителя. Особливе зацікавлення у слухачів викликала інформація щодо використання штучного інтелекту під час вивчення англійської мови.

Завершальним акордом зустрічі стала дискусія за результатами спільної діяльності спікерів та учасників заходу.