Новоспечених породіль привітали із народженням малюків

Дата: 03.01.2024 09:12

Традиційно на початку року привітали тих, хто дав життя двом новим українцям – новонародженим хлопчикам.
В Ямпільський  пологовий завітав міський голова Сергій Гаджук та привітав породіль, котрі народили хлопців-богатирів в цей непростий час для України.

Один хлопчик народився на Різдво 25 грудня, батько якого військовий ЗСУ. Інший – в новорічну ніч.

Сергій Іванович вітаючи породіль квітами та подарунками зазначив, що народження діток нині є беззаперечним фактом того, що Україна живе та буде жити. «Народження діток у теперішній важкий час -  це дуже особлива подія, яка свідчить про те, що життя все-таки продовжується.  Це радісна подія не лишень для батьків, але й всієї громади. Вірю, що цим діткам судилось жити щасливо у вільній та мирній Україні!», – зазначив очільник громади.

Завдяки фаховим лікарям та медичним працівникам пологового відділення Ямпільської територіальної лікарні породіллі та новонароджені малюки почуваються добре і  отримують весь спектр медичного обслуговування.

До слова, упродовж 2023 року у пологовому відділенні Ямпільської лікарні народилось 165 діток.