У Ямпільській громаді відкрили Пам’ятну дошку на честь земляків, які загинули, бoрoнячи українську землю від рoсійських загарбників

Дата: 02.01.2024 11:09

Встановили її поблизу Меморіалу загиблим в місті Ямпіль на місці, де вшановували загиблих захисників прапорцями.

Це величезний стендовий банер, на якому розмістили портрети загиблих захисників, уродженців та мешканців Ямпільської громади. Зі світлин на нас дивляться очі 64 Героїв-земляків, які віддали своє життя за свободу та суверенітет нашої держави в боротьбі, котра триває з 2014 року проти російських окупантів.

Вшанувати пам'ять захисників зібралися рідні та близькі загиблих, керівники громади, містяни та працівники установ, громадськість.

Ніхто не має бути забутим, адже їх жертви та подвиги увійшли у вічність.

Їхні імена навіки закарбовані в новітній історії України.

Пам'ять Героїв вшанували хвилиною мовчання.

Зазначимо, - дошка встановлена тимчасово, допоки відбуватимуться обговорення проєкту пам’ятного комплексу, який буде встановлено вже після війни. Саме таке рішення прийняли на комісії з розгляду питання щодо встановлення пам’ятного знаку з метою увічнення пам’яті захисників України на території Ямпільської міської територіальної громади.

Відтепер кожен перехожий бачитиме своїх захисників, котрі заплатили найвищу ціну за свободу і незалежність.

Ми пам'ятаємо…