Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Ямпільської міської ради

Дата: 27.12.2023 12:13

27 грудня у залі засідань Ямпільської міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету, на якому були присутніми 21 член виконавчого комітету. Проводив засідання заступник міського голови Михайло Труба.

На розгляд засідання винесено 19 питань.

Зокрема, заслухано інформацію щодо граничної чисельності працівників комунальних закладів Ямпільської міської ради на 2024 рік та прийнято окремі рішення про її затвердження. Зокрема:

- Про затвердження граничної чисельності працівників закладів культури Ямпільської міської ради на 2024 рік

- Про затвердження граничної чисельності працівників закладів освіти Ямпільської міської ради на 2024рік

Погоджені рішення про штатний розпис працівників комунальних підприємства Ямпільської міської ради – КП «Ямпільське міське господарство», КП «Дзигівка», КП «Довжок» та КП «Буша».

Члени виконавчого комітету обговорили та затвердили план протиаварійних заходів на мостових спорудах дорожньої мережі комунальної власності Ямпільської міської територіальної громади .

Визначили своїми рішеннями перелік об’єктів, на яких порушники будуть відбувати адміністративне стягнення та кримінальне покарання у вигляді громадських робіт.

Затвердили фінансові плани медичних комунальних закладів громади.

Прийняли і окремі рішення за поданням служби у справах дітей, а також про постановку на квартирний облік.

На завершення Михайло Труба подякував членам виконавчого комітету міськради та її структурним підрозділам за плідну роботу протягом 2023 року, адже спільно працюючи на благо громади було проведено 40 засідань виконавчого комітету та прийнято ряд необхідних управлінських рішень для виконання визначених повноважень.

Фото без опису                Фото без опису