Дорогі друзі! Шановні мешканці Ямпільської громади!

Дата: 31.12.2023 18:00

Завершується рік 2023. Черговий трагічний рік в умовах повномасштабної війни. Він приніс нам багато болю, трагедій і втрат, але і продемонстрував патріотизм та незламність кожного.

Українці об’єднані, рішучі і наполегливі. У нас – одне бажання, одна мета – Перемога!

Я вдячний кожному мешканцю Ямпільської громади за стійкість, згуртованість, за те, що зі щирою вірою постійно підтримують наших військових, Збройні Сили України. Дякую всім, хто своєю працею, талантом, мудрістю та невтомністю творив історію рідної громади протягом року, хто забезпечував її життєдіяльність та безперебійну роботу підприємств, установ та організацій, висловлюю вдячність всім, хто не залишається байдужим до проблем, хто приймає доленосні рішення, активно проявляє себе у повсякденному житті громади.

У 2024 році ми маємо бути не менш згуртованими, адже попереду викликів не менше!

Друзі! Нехай рік прийдешній стане переможним для України та для кожного з нас! Рідна земля стане вільною від ворога! Захисники і захисниці повернуться в свої родини у мирне життя.

З Новим роком! Щасливих вам, мирних, добрих і веселих свят!

З повагою та найщирішими побажаннями
Ямпільський міський голова – Сергій Гаджук