ГІРКА СКОРБОТА: ЩЕ ОДИН НАШ ЗЕМЛЯК – ВІДДАВ СВОЄ ЖИТТЯ ЗА УКРАЇНУ

Дата: 25.12.2023 14:54

Знову скорботою огорнуте серце – минулого тижня, у середу поховали нашого земляка, уродженця  с.Велика Кісниця  військовослужбовця ЗСУ -  Солов’я  Євгенія Валерійовича.

Народився Євгеній Валерійович 16 травня 1977 р. в селі Велика Кісниця.

Навчався у Великокісницькій ЗОШ І-ІІІ ст. Закінчив 11 класів місцевої школи, потім опанував фах водія. Служив строкову військову службу в Бердичеві, був артилеристом.

Після армії повернувся додому в рідну Кісницю - працював у місцевому колгоспі. Пізніше працював у Києві. Саме тут він зустрів свою долю – майбутню дружину Ірину із села Березівка , що на Житомирщині. У 2007 році вони одружилися. Разом виховували трьох дітей. Євгеній Валерійович довгий час, аж до мобілізації у 2023 році працював кочегаром у лікарні Хорошівської громади. А вдома вирощував овочі в теплицях – зокрема помідори, які з дитинства навчили плекати батьки в рідному селі на Ямпільщині. А ще батьки - Галина Миколаївна і Валерій Євгенович прищепили йому любов до праці, повагу до людей.

Був мобілізований до війська і з хоробрістю виконував місію Захисника рідної країни. Молодший сержант, служив на посаді стрільця, помічника гранатометника, загинув 5 грудня в районі села Сінківка Куп’янського району Харківської області під час запеклого бою із ворогом .

Попереду було довге та щасливе життя українця, яке обірвалось цією загарбницькою рашистською війною. У військового залишились дружина та троє дітей, батьки та сестра.

Поховали загиблого  військового з  почестями у селі Березівка, Хорошівської громади на Житомирщині.

Ямпільська міська рада висловлює щирі співчутті рідним та близьким. Ми пам’ятатимемо хороброго воїна Солов’я Євгенія, який віддав своє життя за мир для нас, свободу та незалежність країни.

Вічна та світла пам'ять Герою!

Назавжди в строю!