Оновлена спеціалізована служба для допомоги особам, що постраждали від насильства

Дата: 21.12.2023 16:22

Вчора у Ямпільській громаді відкрили оновлену Спеціалізовану службу первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Така служба у громаді діє вже три роки. За час її роботи з кожним роком відбувалось збільшення звернень з приводу вчиненого домашнього насильства. Тому, зважаючи на її необхідність було прийнято рішення про ремонт приміщення та взято участь у проєкті БО «Молодіжний БФ «Ініціатива» , що реалізується Фондом ООН в галузі народонаселення.

Для Ямпільського територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг, від якого функціонує дана служба, в рамках проєкту придбано меблі, комп’ютерну техніку, оргтехніку та канцелярські товари на суму 185,0 тис.грн. Додатково також було виділено кошти фонду у сумі 40,0 тис.грн. на облаштування кімнати психолога .

Ремонт приміщення зроблено коштом Ямпільської міської ради. Сума виділених коштів склала – 86 тис.грн.

На відкриття завітав міський голова Сергій Гаджук, який привітав фахівчинь Служби, подякував за їхню роботу та побажав, щоб в подальшому прояви домашнього насильства тільки зменшувались, але якщо все ж таке відбуватиметься то приємно, що громада має де з такими особами працювати.

Домашнє насильство – досі одна із гострих проблем для суспільства. Стереотипно про нього більше воліють мовчати. Раніше ця тема замовчувалась як постраждалими, так і кривдниками. Родини, у яких було домашнє насильство, бажали «не виносити сміття з будинку» і комусь доводилося терпіти. Зазвичай – жінкам. Сьогодні проблема домашнього насильства стає більш видимою і публічно обговорюваною. Потрібно говорити про свої проблеми і вирішувати непорозуміння разом.

Якщо ви постраждали від домашнього насильства, або стали свідком вчинення домашнього насильства – не мовчіть,звертайтесь до спеціалістів!

Служба веде прийом за адресою м.Ямпіль, вул. Незалежності, 9 – в приміщенні Територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг.

#UNFPA_Ukraine #територіальні_органи_нацсоцслужби #нацсоцслужба #соціальніпослуги #стопнасильство

Фото без опису     Фото без опису     Фото без опису     Фото без опису