Науково-практична конференція «Культурно-історична спадщина нашого краю: від минулого до сьогодення»

Дата: 14.12.2023 11:05

13 грудня 2023 року  на платформі сервісу відеоконференцій Google Meet  відбулася науково – практична конференція із теми  «Культурно-історична спадщина нашого краю: від минулого до сьогодення», у якій взяли участь учителі історії та громадянської освіти Ямпільської та Могилів-Подільської громад.

Метою заходу є представлення й популяризація розвідок із історії рідного краю; презентація відомих особистостей, які розвивали наш край у різні періоди; використання результатів краєзнавчих досліджень у культурно-просвітницьких процесах у державі.

Консультант ЦПРПП відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської міської ради Леся Марікуца  зосередила увагу педагогів на актуальності вивчення та дослідження історії рідного краю для формування різних життєво необхідних компетенцій у здобувачів освіти.

Під час зустрічі учасники  мали змогу ознайомитися з історичною минувшиною Ямпільської та  Могилів – Подільської громад.

Спікерами вебінару від нашої громади були учителі історії закладів освіти  Міщанчук В.А із села Довжок, Борсуковський С.М. з села Михайлівка та Мальчик Д.М з  села Буша.

Доповідачі презентували пошуково – дослідницьку роботу з історії рідного краю, вдало поєднували послідовне вивчення різних матеріалів на уроках та в позаурочний час. Свої виступи ілюстрували архівними фото, відеоматеріалами тощо.

Завершився захід дискусією щодо пошуку інноваційних методів та форм роботи для всебічного розвитку дітей, формування національно-патріотичних почуттів засобами історико-краєзнавчої роботи та туристично-краєзнавчої творчості.