Міський голова Сергій Гаджук провів чергове засідання виконавчого комітету Ямпільської міської ради

Дата: 08.12.2023 15:19

8 грудня у залі засідань Ямпільської міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету, на якому були присутні 19 членів виконавчого комітету.

На  розгляд засідання винесено 24 питання.

Зокрема, заслухано інформацію щодо бюджету територіальної громади на майбутній рік. Після обговорення члени виконавчого комітету схвалили проєкт рішення про міський бюджет на 2024 рік.

Виконавчим комітетом  підтримано проєкти рішень про контракти з Левицьким В.А. та Поповим В.В.

Також  обговорили та схвалили окремі проєкти рішень міської ради, що будуть винесені на наступну сесію. Зокрема:

• "Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Ямпільської міської територіальної громади на 2024 рік"
  • "Про внесення змін до Стратегії розвитку Ямпільської міської територіальної громади до 2030 року"
  • «Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги

на засадах сімейної медицини та вторинної спеціалізованої медичної допомоги Ямпільської міської ради на 2021-2024 роки (зі змінами)»

• «Про внесення змін  до Програми

інтеграції, соціальної  адаптації та захисту внутрішньо  переміщених

осіб на території Ямпільської міської територіальної громади на 2023 – 2024 роки»

• " Про внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації Ямпільської міської територіальної громади

Могилів – Подільського району Вінницької області на2023-2027рр "

• «Про затвердження Програми

утримання і ремонту автомобільних доріг Ямпільської міської територіальної громади на 2024- 2026 роки» .

• "Про розроблення детального плану".

Затвердили  фінансові  плани КП «Ямпільський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ямпільської міської ради та  КНП «Ямпільська територіальна лікарня».

Заслухали інформацію про виконання плану виконавчого комітету у 2023 році та затвердили план роботи комітету на наступний рік.

Члени виконкому розглянули та прийняли окремі  рішення,  щодо постановки на квартирний облік, повідомну реєстрацію колективного договору, надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у с. Довжок та ін.