Святий Миколай завітав до малечі Ямпільської громади

Дата: 06.12.2023 17:27

Сьогодні у День Святого Миколая у всіх нас одне бажання – перемога та мир на нашій землі. А малеча незважаючи на важкі часи, як ніхто вірить в дива та чекає на них. Кожна дитини чекає на подарунки від Святого Миколая.

Цьогоріч, за доброю традицією, міський голова Сергій Гаджук привітав малечу зі святом, побажав щоб чудо Святого Миколая не оминуло жодної домівки і наповнило особливою радістю серця всіх діточок. Щоб добро й милосердя об’єднували дорослих заради щастя дітей. А Святий Миколай оберігав всіх дітей з дитинства і протягом усього життя та дарував мирне небо, радість, щастя і віру.

Очільник громади Сергій Гаджук та перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон, який завітав до Ямпільської громади, сьогодні знову були у ролі Миколая.

Посадовці завітали до дитячих установ Ямпільської громади та привезли солодкі подарунки для малечі.

Першим для відвідин були дитячі установи у Северинівському старостинському окрузі. Тут Володимир Євсевійович та Сергій Іванович потрапили на святкування та почастували малечу солодощами.

Наступним завітали до діток в Цекинівський старостинський округ.

Побували міський голова та депутат і в дитячих закладах ряду інших округів громади.

Солодкі вітання від обласного депутата до Дня святого Миколая вже не перший рік отримують найменші наші мешканці та дошкільнята.

Сергій Іванович висловлює слова вдячності Володимиру Кістіону за подарунки та постійну підтримку громади.

Також вихованці всіх дитячих садочків та дошкільних установ, а це 829 маленьких мешканців Ямпільської громади - отримали подарунки від Ямпільської міської ради.

Напередодні, за дорученням міського голови керуюча справами Олеся Віт спільно із спеціалісткою відділу соціального та медичного забезпечення Оксаною Швець відвідали сім’ї загиблих нашої громади та презентували дітям захисників солодкі дарунки від Ямпільської міської ради. Також дітям загиблих захисників передали і подарунки від депутата Верховної Ради України – Геннадія Вацака та облради -Володимира Кістіона .

Заступник міського голови Михайло Труба та Олеся Віт побували у Нечуївській школі-інтернаті та передали подарунки 45-ом її вихованцям.

А у Центрі культури та дозвілля для 235 дітей пільгових категорій організували святковий захід із концертних номерів та звичайно ж подарунків.

Сергій Іванович сьогодні запевнив маленьких мешканців Ямпільщини, що дива існують, віра в них допомагає крокувати нам по життю. Очільник громади побажав, щоб в житті наших дітей, це був останній Миколай з присмаком війни, адже українські дітки повинні мати гарне та щасливе дитинство.

Фото без опису     Фото без опису

Фото без опису     Фото без опису