Мітинг до Дня Збройних Сил України

Дата: 06.12.2023 10:23

На зображенні може бути: 15 людей та пам’ятник

Сьогодні, 6 грудня, у Ямполі відбувся мітинг до Дня Збройних Сил України.

На центральній площі під Державним Прапором України о 9 ранку розпочався захід за участі міського голови Сергія Гаджука, старости Злотовського повіту Річарда Голавського та представників польської делегації, депутата Вінницької обласної Ради Володимира Кістіона, керівництва міської ради та її виконавчих органів, керівників підприємств та установ, військовослужбовців, прикордонників, нацгвардійців, поліцейських, надзвичайників, представників громадськості та жителів міста.

На зображенні може бути: 8 людей

Звучали слова вдячності тим, хто вірно виконує свій обов’язок і стоїть на сторожі інтересів держави - відважним військовослужбовцям Збройних Сил України.

Мешканці Ямпільської громади глибоко шанують тих, хто боронить рідну землю та став на захист суверенітету і територіальної цілісності України.

«Від усієї Ямпільщини низький уклін вам, найсильніші воїни світу – від рядових до генералів за те, що тримаєте фронт, звільняєте міста і села від окупантів. За те, що ми живі! Світла пам’ять і вічна слава усім Героям, які не повернулися з поля бою», – наголошує міський голова Сергій Іванович .

Загиблих захисників і захисниць вшанували хвилиною мовчання.

На зображенні може бути: 7 людей

На зображенні може бути: 9 людей

В знак вдячності та шани присутні вклонились 64-м захисникам нашої громади, які віддали свої життя за мир на рідній землі та поклали квіти до пам’ятних знаків полеглим у війні з росією. Їхній подвиг назавжди залишиться в серцях жителів Ямпільщини.

На зображенні може бути: 9 людей

Ми переможемо, бо нас захищають потужні Збройні сили України!

Шановні захисники і захисниці, дякуємо вам за відданість народу України. Бажаємо міцного здоров’я, сили духу, незламної волі до Перемоги, повернутися додому живими й неушкодженими.

Віримо в ЗСУ!

Допомагаємо ЗСУ!

Слава Україні! Слава ЗСУ!