Чергове сесійне засідання ямпільської міської ради: ключові рішення

Дата: 30.11.2023 15:00

30 листопада 2023 року під головуванням міського голови Сергія Гаджука відбулось чергове пленарне засідання 44 сесії Ямпільської міської ради 8 скликання.

Участь у засіданні чергової сесії взяло 17 депутатів, керівники окремих управлінь та відділів міської ради, комунальних підприємств, представники засобів масової інформації.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих внаслідок повномасштабного вторгнення росії до України.

Порядок денний налічував 30 питань.

Передусім, Сергій Іванович коротко поінформував про роботу міської ради та життєдіяльність Ямпільської громади. Про стан робіт по закладах освіти, культури, медицини та вцілому по напрямках роботи управлінь та відділів міськради.

Далі перейшли до розгляду проєктів рішень згідно порядку денного.

Депутати внесли зміни та доповнення до  трьох Програми міської ради:

• Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини та вторинної спеціалізованої медичної допомоги Ямпільської міської ради на 2021-2024 роки
  • Програми сприяння розвитку інформаційного простору у Ямпільській міській територіальній  громаді  на 2022 -2024 рік
  • Програми  організації рятування людей на водних об’єктах Ямпільської міської територіальної громади  на 2022-2024 роки

Затвердили детальний план території  за межами с. Придністрянське Ямпільської міської територіальної громади Могилів-Подільського району Вінницької області та окремо концепцію індустріального (промислового) парку «ДНІСТЕР» .

Внесли  зміни до Статуту комунального підприємства «Ямпільводоканал» Ямпільської міської ради та  затвердили його у новій редакції.

Обговорили та затвердили Положення про  порядок списання майна комунальної власності Ямпільської  міської  територіальної  громади, іншим рішенням надали комунальному підприємству «Ямпільське міське господарство» згоду на списання основних засобів.

Затвердили  передавальний акт закладу дошкільної освіти (ясла- садок) №1 м. Ямпіль Ямпільської міської ради Вінницької області – це рішення необхідне для проведення відповідних реєстраційних дій.

Розглянули та прийняли рішення по 15 проєктах рішень із земельних питань.

Депутати також вирішили  звернутися до  Кабінету Міністрів України щодо недопущення ускладнення ввезення гуманітарної допомоги в Україну.

Також під час засідання заслухано звіти старост Дзигівського, Тростянецького, Порогівського, Великокісницького, Качківського та Гальжбіївського округів громади.

Міський голова відмітив роботу кожного з них, а старості Поповському Ігору вручив Грамоту від начальника Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону за благодійну допомогу.

Підсумовуючи засідання, Сергій Гаджук подякував присутнім за конструктивну роботу та  побажав всім перемоги і миру.