НУШ «Імпульс»! Крокуємо впевнено!

Дата: 21.11.2023 11:20

18 листопада 2023 року на базі ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 ім. І.Богуна м. Ямпіль відбулося навчання для вчителів початкових класів щодо реалізації програми підвищення кваліфікації "Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення" у межах підтримки відновлення освіти України фундацією The LEGO Foudation. У заході взяли участь педагоги 4 класів закладів  загальної середньої освіти Ямпільської громади.

Регіональний тренер зустрічі, консультант ЦПРПП відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської міської ради  Марікуца Л.В. ознайомила педагогів з ефективними стратегіями НУШ та креативними шляхами їх впровадження в освітній процес початкової школи.

Педагоги активно працювали в групах, ділилися досвідом, генерували ідеї, шукали дієві рішення подолання освітніх втрат, взаємодії зі штучним інтелектом, досліджували карту України, створювали квітку благополуччя та чек-лист турботи про себе, моделювали навчальні ситуації,  були дизайнерами фрагментів уроків.

Високий професіоналізм, креативність, творчість, позитивні емоції вирували під час проведення тренінгу.