Памʼятаємо  визначальні події в історії рідної країни

Дата: 21.11.2023 10:20

10 років тому український народ продемонстрував свою рішучість щодо вибору стати частиною європейської родини і готовність боротися за це. Розпочався шлях реформ і ми виграли перший бій за демократію, цінності та свободу.

Майдан став рушієм змін. Ми захищали нашу гідність та свободу. Під час Помаранчевої революції. Під час Революції Гідності. Захищаємо й зараз.

Сьогодні Ямпільська громада вшанувала світлу пам’ять тих, хто боровся за цінності демократії під час Революцій тоді та бореться сьогодні, в час війни, за Україну. О 9:00 годині ранку на центральній  площі міста керівництво міської ради разом з її працівниками, керівники установ , старости та містяни зібрались за захід аби віддати шану  кожному українцеві, згадати хвилиною мовчання кожного загиблого жителя громади, які поклали своє життя за нашу свободу. До підніжжя пам’ятних знаків поклали синьо-жовті квіти, адже людська пам’ять жива.

Цьогоріч, гасло сьогоднішнього свята– «Заряджені гідністю та жагою свободи» символізує те, завдяки чому вистояли тоді, стоїмо досі й переможемо!

На зображенні може бути: 1 особа та пам’ятник

З Днем Гідності та Свободи!